Veterinārā aptieka

Mūsu aptieka

Mūsu klīnika un aptieka dibināta 2002. gadā un saviem klientiem piedāvā daudzpusīgu visa veida veterināro palīdzību dzīvniekiem – kaķiem, suņiem, seskiem, trušiem, jūrascūciņām, kāmīšiem u.c.

Klīnikā strādā jauni, zinoši veterinārārsti, savas profesijas speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas nozares nozīmīgākajos semināros un studē jaunāko veterināro literatūru.
Dzīvnieks jāved uz regulārām pārbaudēm arī tad, ja tas ir vesels – tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem laiku pa laikam jāapmeklē ārsts un jānodod analīzes. Regulāras vizītes pie ārsta palīdz izvairīties no slimībām.

Mūsu ieteikums ir barot kaķus ar profesionālajām vai vismaz pusprofesionālajām barībām (bet tad 2 reizes gadā pa mēnesim jādod papildus kompleksie vitamīni). Izvēlieties jūsu mīluļa vecumam un fizioloģiskajai aktivitātei piemērotāko barību, kā arī nepārsniedziet barības noteikto diennakts devu, lai jūsu mīluļi varētu nodzīvot ilgu un veselīgu mūžu. Ieteicamās barības: Hill’s, Royal Canin, Virbac, Specific.

Ja būs nepieciešama cita speciālista konsultācija, ieteiksim labāko speciālistu, jo mums rūp Jūsu mīluļu labsajūta.

Vienmēr visi laipni gaidīti ciemos!

© Veterinārā klīnika SIA "Terion"