Mūsu speciālisti

Ginters Cepurītis

Absolvējis LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2002. gadā. No studijām brīvajā laikā strādājis par asistentu pie daudziem izciliem veterinārārstiem. Pēc beigšanas atvēris savu pirmo veterināro klīniku. Harizmātisks un atsaucīgs klīnikas vadītājs un dakteris, vienmēr ir klāt, kad ir nepieciešams. Veterinārārsts ar milzīgu pieredzi gan terapijā, gan ķirurģijā, veic arī kaulu, locītavu, dažādas sarežģītības audzēju un ādas kosmētiskās operācijas. Ginters Cepurītis sniedz bezgala daudz zināšanas gan ārstiem un praktikantiem, gan klientiem.

Baiba Ķezbere

Absolvējusi LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2008. gadā. Jau vairāk kā astoņus gadus veiksmīgi un ar izciliem rezultātiem darbojas veterinārmedicīnas sfērā. Savus pienākumus veic korekti un apzinīgi, ja, kas sagādā grūtības tās tiek pārvarētas ar smaidu uz sejas un nepārtrauktu darbību. Kreatīva, praktiska domāšana un milzu zināšanas, kuras piemīt Baibai, ir tieši tas, kas veterinārajai klīnikai nepieciešams. Praktizē gan terapiju, gan ķirurģiju ar visu veidu mazajiem dzīvniekiem. Piemīt izcilas spējas dažādu slimību diagnostikā.

Egita Robiņa

Pēc LLU veterinārmedicīnas fakultātes beigšanas 2010. gadā jau septīto gadu darbojas kā veterinārārste „Terion” veterinārajā klīnikā. Savus pienākumus veic ar lielu neatlaidību un atbildību, dzīvo līdzi klīnikai un pacientiem. Egita neapstājas pie kāda noteikta mērķa, tie viņai ir daudz un lieli, pret pacientiem attiecas ar mīlestību un sapratni. Praktizē gan slimību diagnostiku un terapiju, gan ķirurģiju. Labi pārzina dzīvnieku ēdināšanu un fizioloģiju. Ārstē visu veidu mazos dzīvniekus, bet īpaši praktizējas suņu, kaķu un mājas sesku slimību diagnostikā un ārstēšanā.


Jekaterina Andruškeviča

Zinoša un atsaucīga, vienmēr gatava palīdzēt un sniegt atbalstu. Cenšas atrast pieeju katram pacientam un to saimniekam. Kopš bērnības gribēja palīdzēt mūsu mazajiem brāļiem un izvēlējās veterinārārsta profesiju. 2010. gadā absolvējusi LLU Veterinārmedicīnas fakultāti. Profesionālo pieredzi sākusi gūt studiju laikā, strādājot par veterinārārsta asistentu. Pēc absolvēšanas regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas pasākumus dažādās veterinārmedicīnas jomās, izgājusi apmācību eksotisko dzīvnieku terapijā un ķirurģijā „vasaras skolā” veterinārmedicīnas fakultātē Čehijā, Brno. Vienmēr bija aizrauta ar vizuālo diagnostiku, apmeklējusi daudzas apmācības mazo dzīvnieku ultrasonogrāfijā un kompjūtertomogrāfijā Latvijā un ārzemēs. Praktizē terapiju, ķirurģiju un dzīvnieku ultrasonogrāfisko izmeklēšanu.

Viktorija Stavinska

Veterinārārste Viktorija Stavinska absolvēja LLU Veterinārmedicīnas fakultāti 2012. gadā. Terion kolektīvam Čaka un Auru ielas filiālēs pievienojās 2014. gadā. Pret savu darbu attiecas ar ļoti lielu atbildību un mīlestību. Nekad neatteiks palīdzību un cīnīsies līdz pēdējam par pacienta dzīvību. Viktorija ir ļoti zinoša savā jomā gan terapijā, gan ķirurģijā. Veic dažādas stomatoloģiskās, onkoloģiskās un vēdera dobuma operācijas.


Ksenija Polonska

Veterinārārste Ksenija Polonska absolvēja LLU Veterinārmedicīnas fakultāti 2015. gadā. Kopš bērnības vēlējās kļūt par veterinārārsti un mērķtiecīgi virzījās , lai sasniegtu savu mērķi.
Ksenija praktizē terapijā, slimību diagnostikā, ķirurģijā. Paralēli darbam turpina mācīties , lasot jaunus zinatniski pētnieciskus darbus, literatūru. Bieži apmeklē seminārus un aktīvi skatās arī interneta formāta seminārus – vebinārus. Padziļināti iegūst jaunas zināšanas veterinārajā dermatoloģijā . Ir apmeklējusi veterinārās dermatoloģijas konferenci Minskā , veterinārās dermatoloģijas konferenci “Zudanet” Tallinā. Vienīgā no Latvijas saņēma grantu no Royal Canin 31. Eiropas veterinārās dermatoloģijas kongresa apmeklējumam Liverpūlē .
Ar mīlestību, cieņu un atbildību attiecas pret savu darbu un pacientiem.

© Veterinārā klīnika SIA "Terion"