Mūsu speciālisti

Ginters Cepurītis

Absolvējis LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2002. gadā. No studijām brīvajā laikā strādājis par asistentu pie daudziem izciliem veterinārārstiem. Pēc beigšanas atvēris savu pirmo veterināro klīniku. Harizmātisks un atsaucīgs klīnikas vadītājs un dakteris, vienmēr ir klāt, kad ir nepieciešams. Veterinārārsts ar milzīgu pieredzi gan terapijā, gan ķirurģijā, veic arī kaulu, locītavu, dažādas sarežģītības audzēju un ādas kosmētiskās operācijas. Ginters Cepurītis sniedz bezgala daudz zināšanas gan ārstiem un praktikantiem, gan klientiem.

Baiba Ķezbere

Absolvējusi LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2008. gadā. Jau vairāk kā astoņus gadus veiksmīgi un ar izciliem rezultātiem darbojas veterinārmedicīnas sfērā. Savus pienākumus veic korekti un apzinīgi, ja, kas sagādā grūtības tās tiek pārvarētas ar smaidu uz sejas un nepārtrauktu darbību. Kreatīva, praktiska domāšana un milzu zināšanas, kuras piemīt Baibai, ir tieši tas, kas veterinārajai klīnikai nepieciešams. Praktizē gan terapiju, gan ķirurģiju ar visu veidu mazajiem dzīvniekiem. Piemīt izcilas spējas dažādu slimību diagnostikā.

Egita Robiņa

Pēc LLU veterinārmedicīnas fakultātes beigšanas 2010. gadā jau septīto gadu darbojas kā veterinārārste „Terion” veterinārajā klīnikā. Savus pienākumus veic ar lielu neatlaidību un atbildību, dzīvo līdzi klīnikai un pacientiem. Egita neapstājas pie kāda noteikta mērķa, tie viņai ir daudz un lieli, pret pacientiem attiecas ar mīlestību un sapratni. Praktizē gan slimību diagnostiku un terapiju, gan ķirurģiju. Labi pārzina dzīvnieku ēdināšanu un fizioloģiju. Ārstē visu veidu mazos dzīvniekus, bet īpaši praktizējas suņu, kaķu un mājas sesku slimību diagnostikā un ārstēšanā.

Liene Lanka

Veterinārmedicīnas fakultāti absolvējusi 2014.gadā. Jau no paša studiju sākuma savā brīvajā laikā praktizējusies pie nozares speciālistiem mazo dzīvnieku terapijā, ķirurģijā, stomatoloģijā, pēcoperācijas aprūpē, slimību profilaksē. Darbs ar pacientu nebeidzas tikai pieņemšanas kabinetā vai operāciju zālē – zināšanas tiek papildinātas dažādos semināros un, lasot jaunāko literatūru, tiek atrasts individuāls risinājums katra pacienta problēmai. Ikdienas darbā neatsaka palīdzību nedz mazajiem eksotiskajiem dzīvniekiem, nedz kaķiem un suņiem. Labprāt un ar izpratni sniedz konsultācijas arī jautājumos par dzīvnieku ēdināšanu, profilaksi, turēšanu. Brīvajā laikā dzied Latvijas Universitātes Fizikas un Matemātikas fakultātes jauktajā korī „Aura”.

Viktorija Stavinska

Veterinārārste Viktorija Stavinska absolvēja LLU Veterinārmedicīnas fakultāti 2012. gadā. Terion kolektīvam Čaka un Auru ielas filiālēs pievienojās 2014. gadā. Pret savu darbu attiecas ar ļoti lielu atbildību un mīlestību. Nekad neatteiks palīdzību un cīnīsies līdz pēdējam par pacienta dzīvību. Viktorija ir ļoti zinoša savā jomā gan terapijā, gan ķirurģijā. Veic dažādas stomatoloģiskās, onkoloģiskās un vēdera dobuma operācijas.

© Veterinārā klīnika SIA "Terion"